6°C
ANKARA HAVA DURUMU6°C Parçalı Bulutlu
BİZE ULAŞIN 0555 207 7 478

Okul Projelerimiz

- +

“PARLAK BİR GELECEĞE ADIM ADIM “ Kütüphane projem Kasrik Şehit Kaymakam Muhammed Fatih Safitürk ÇPAL yeni açılan okulda sosyal medya ve kendi çabalarımla topladığım Bilim,Belgesel,Edebi türler olmak üzere hepsi lise düzeyi olan kitaplarımızı ve materyalleri kütüphanemizde öğrencilerin hizmetine açtık emeği geçen herkese teşekkür ederim.

  ” GÖRSEL SANATLAR KONU ANLATIMLI SORU BANKASI “ TÜBİTAK 4006 Türkiye’de bir ilk olan bu projeyi Tubitak’a sunduk ve okulumuz Tubitak Bilim Fuarına seçildi.Aynı zaman da projemiz Tubitak tarafından onaylanmıştır bu gurur benim biricik öğrencilerimin emeği ile gerçekleşmiştir. Tubitak projemizde yer alan tüm öğrencilerime sonsuz teşekkürler.

***

” YENİ YIL KARTPOSTAL PROJEMİZ ” ile Arıcak ve Karakoçandaki köy okullarına hediye gönderdik.Hem dersimizin Eğitsel aynı zamanda eğlenceli geçmesini sağlayan bu proje büyük beğeni gördü ve (AA) Keban Gazetesi haber yapmıştır.   Projeler ve buna benzer konularda destek için bize öğlen 12:00-13:00 arası ulaşabilirsiniz bunun dışındaki durumlarda mail ya da soru sorabilirsiniz. 

***

TÜRKÇE SOKAĞI GÜNCELLENMEKTE

BİLİM SOKAĞI GÜNCELLENMEKTE

81 İL 81 ÖĞRETMEN 81 ÖĞRENCİ PROJESİNE OKULUMUZ OLARAK KATILDIK

TRT HABER VİDEOSU İÇİN TIKLAYIN