24°C
ANKARA HAVA DURUMU24°C Parçalı Bulutlu
ART AKADEMİ İLETİŞİM 0555 207 7 478

Bizden Haberler

GÖRSEL SANATLAR PLATFORMU

Projelerimiz

- +

“Parlak Bir Geleceğe Adım Adım “kütüphane projem Kasrik Şehit Kaymakam Muhammed Fatih Safitürk ÇPAL yeni açılan okulda sosyal medya ve kendi çabalarımla topladığım Bilim,Belgesel,Edebi türler olmak üzere hepsi lise düzeyi olan kitaplarımızı ve materyalleri kütüphanemizde öğrencilerin hizmetine açtık emeği geçen herkese teşekkür ederim

 

“Tubitak 4006 Görsel Sanatlar Konu Anlatımlı Soru Bankası ” Türkiye’de bir ilk olan bu projeyi Tubitak’a sunduk ve okulumuz Tubitak Bilim Fuarına seçildi.Aynı zaman da projemiz Tubitak tarafından onaylanmıştır bu gurur benim biricik öğrencilerimin emeği ile gerçekleşmiştir. Tubitak projemizde yer alan tüm öğrencilerime sonsuz teşekkürler.

Tübitak projesi videomuzu izlemek için TIKLAYINIZ…

 

” Yeni Yıl Kartpostal Projemiz “ile Arıcak ve Karakoçandaki köy okullarına hediye gönderdik.Hem dersimizin Eğitsel aynı zamanda eğlenceli geçmesini sağlayan bu proje büyük beğeni gördü ve (AA) Keban Gazetesi haber yapmıştır.

 

Projeler ve buna benzer konularda destek için bize öğlen 12:00-13:00 arası ulaşabilirsiniz bunun dışındaki durumlarda mail ya da soru sorabilirsiniz.

YORUM GÖNDERYorumlarınızı göndermek için alt kısımdaki formu kullanabilirsiniz.